ادامه مطلب...جگرکی امیرخان از کبابی های معروف و پرطرفدار در شرق تهران است که با انواع کباب های لذیذ , از دل و جگر و قلوه و بال و کتف گرفته تا کباب کوبیده و جوجه کباب و موارد دیگر , در خدمت شما می باشد.کادر مدیریت حرفه ای و همچنین بهترین و مجرب ترین پرسنل و استفاده از بهترین مواد اولیه , جگرکی امیرخان را به یکی از انتخاب های اول مبدل ساخته است.جگرکی امیرخان با محیط خانوادگی و خوبی که دارد , مورد توجه مردم قرار گرفته است.پرسنل میهمان نواز , نان داغ پخت می کنند و جگر تازه و کباب ها را با نان و سبزی و لیمو برای مشتریان سرو می کنند.

جگرکی امیرخان با استفاده از بهترین و تازه ترین انواع جگر ، آماده پذیرایی از میهمانان خود میباشد و همچنین دارای فضای مناسب خانوادگی و محیطی گرم و دوستانه و سرویس دهی عالی برای  عزیزانتان است که در نهایت شما میتوانید لحظات خوشی را در محیط خوب این مجموعه سپری کنید.استفاده از مواد اولیه درجه یک ، حضور دائمی کباب پز مجرب ، رعایت اصول بهداشتی ، کیفیت بالای غذا ، رعایت اصول مشتری مداری و رضایتمندی میهمانان ، از جمله مواردی است که این مجموعه را در بلندای افتخار قرار داده است.

 

ادامه مطلب...هدف از راه اندازي امیرخان ، ايجاد محيطي امن براي رضایتمندی تمام سلايق غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع کباب های لذیذی که ارائه می‌کند ، نه تنها برای اهالی منطقه ، بلکه برای بسیاری از مسافران شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.در (جگرکی امیرخان) هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.

کباب های خوشمزه که از بهترین و تازه ترین مواد اولیه تهیه شده اند , یک روز خوب را برای شما در امیرخان خواهند ساخت. طعم خاص کباب‌های "امیرخان" را شاید در جای دیگری نتوانید تجربه کنید.این کبابی با سرویس دهی عالی و برخورد مناسبی که کارکنان آن با مشتریان دارند ، سبب شده اند که فضای دلپذیری را به وجود بیاورند.

 

ادامه مطلب...این جگرکی به عنوان جگرسرای نمونه شرق تهران در سال 1399 از سوی سایت ایرانگردی انتخاب شده است.لذا به شما توصیه می شود برای یکبار هم که شده , سری به امیرخان بزنید.

آدرس: تهران - خیابان پیروزی - مقابل آبمیوه بستنی گل یخ - پلاک 527

همراه: 09120892009

ساعات کار: 7 صبح تا 12 شب

اینستاگرام: http://instagram.com/jigaraki_amirkhan

ادامه مطلب...

 

بهترین جگرکی شرق تهران,بهترین جگرکی خیابان پیروزی,بهترین جگرسرای خیابان پیروزی,بهترین جگرسرای شرق تهران,جگرکی امیرخان,جگرسرای امیرخان

ادامه مطلب...رستوران معروف " محمد "با مدیریت آقای حاج محمد احمدی , یکی از بهترین و قدیمی ترین رستوران های شهر ورامین است که به دلیل تجربه بالای حاج محمد و کیفیت بالای غذاهایش , طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.استفاده از مواد اولیه درجه یک ، حضور دائمی آشپز مجرب ، رعایت اصول بهداشتی ، کیفیت بالای غذا ، رعایت اصول مشتری مداری و رضایتمندی میهمانان ، از جمله مواردی است که رستوران محمد را در بلندای کیفیت قرار داده است.

 

ادامه مطلب...هدف از راه اندازي اين مجموعه , ايجاد محيطي مناسب براي رضایتمندی تمام سلیقه های غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع غذاهای لذیذ که ارائه می‌کند ، نه تنها برای شهروندان ورامین ، بلکه برای اهالی مناطق اطراف شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.در (رستوران محمد) هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.

 

ادامه مطلب...کباب های خوشمزه که از بهترین و تازه ترین مواد اولیه و با صد در صد گوشت گوسفند تهیه شده اند در کنار برنج درجه یک ایرانی , یک روز خوب را برای شما در قائم خواهند ساخت. طعم خاص کباب‌های "رستوران محمد" را شاید در جای دیگری نتوانید تجربه کنید.این رستوران با سرویس دهی عالی و برخورد مناسبی که کارکنان آن با مشتریان دارند سبب شده اند که فضای دلپذیری را به وجود بیاورند. کباب کوبیده و جوجه کباب و چلوخورشت های کم نظیر را در این رستوران فراموش نکنید.

 

ادامه مطلب...انواع چلوجوجه(مخصوص - با استخوان ) , چلوکباب(سلطانی - برگ - کوبیده - وزیری - میکس - چنجه - بختیاری ) , انواع خورشت(قیمه بادنجان - قیمه سیب زمینی - قورمه- فسنجان), زرشک پلو با مرغ , ته چین ویژه , باقلاپلو با مرغ , چلو ماهی کباب , چلوماهی قزل آلا , انواع غذاهای سنتی و خانگی و ... توسط سرآشپز مجرب و به صورتی بسیار لذیذ تهیه می شود که اشتهای هر رهگذری را برمی انگیزد.


شایان ذکر است این رستوران در کنار رستوران قائم و به صورت مشترک , به عنوان رستوران نمونه شهر ورامین در سال 1399 از سوی سایت ایرانگردی انتخاب شده است.لذا به شما توصیه می شود برای یکبار هم که شده , سری به رستوران محمد بزنید.

 

ادامه مطلب...

آدرس:ورامین - مسجد جامع - جنب بانک تجارت

 تلفن:36257728

همراه: 09014108841 - 09126968453

 
ساعات کار: 12 ظهر تا 12 شب


رستوران محمد , رستوران محمد ورامین , حاج محمد احمدی ورامین , بهترین رستوران ورامین , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , هتل , بلیت , رستوران , تور , رضا نورمحمدی , سفر

 ادامه مطلب...


تهیه غذا و رستوران معروف " آشپزباشی" ، یکی از بهترین و باکیفیت ترین رستوران های شهرری است که به دلیل تجربه بالا و کیفیت بالای غذاهایش , طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.استفاده از مواد اولیه درجه یک ، حضور دائمی آشپز مجرب ، رعایت اصول بهداشتی ، کیفیت بالای غذا ، رعایت اصول مشتری مداری و رضایتمندی میهمانان ، از جمله مواردی است که آشپزباشی را در بلندای کیفیت قرار داده است.

 

ادامه مطلب...


هدف از راه اندازي اين مجموعه , ايجاد محيطي مناسب براي رضایتمندی تمام سلیقه های غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع غذاهای لذیذ که ارائه می‌کند ، نه تنها برای شهروندان شهرری ، بلکه برای اهالی مناطق اطراف شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما می باشد.در (آشپزباشی) هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.

 

ادامه مطلب... کباب های خوشمزه که از بهترین و تازه ترین مواد اولیه و با صد در صد گوشت گوسفند تهیه شده اند در کنار برنج درجه یک ایرانی , یک روز خوب را برای شما در آشپزباشی خواهند ساخت. طعم خاص کباب‌های "آشپزباشی" را شاید در جای دیگری نتوانید تجربه کنید.این رستوران با سرویس دهی عالی و برخورد مناسبی که کارکنان آن با مشتریان دارند سبب شده اند که فضای دلپذیری را به وجود بیاورند. کباب کوبیده و جوجه کباب و بختیاری را در این رستوران فراموش نکنید.

 

ادامه مطلب...انواع چلوجوجه(مخصوص - با استخوان ) , چلوکباب(نگین دار - برگ - کوبیده - بختیاری ) , زرشک پلو با مرغ , انواع غذاهای سنتی و خانگی و ... توسط سرآشپز مجرب و به صورتی بسیار لذیذ تهیه می شود که اشتهای هر رهگذری را برمی انگیزد.

 

ادامه مطلب...


شایان ذکر است این رستوران , به عنوان رستوران نمونه شهرری در سال 1399 از سوی سایت ایرانگردی انتخاب شده است.لذا به شما توصیه می شود برای یکبار هم که شده , سری به آشپزباشی بزنید.

 

ادامه مطلب...آدرس:شهرری - خ فدائیان اسلام - نبش 35 متری امام حسین - پلاک 344

 تلفن:55923101 - 55918250

همراه: 09195800630

 
ساعات کار: 11 ظهر تا 11 شب

صفحه اینستاگرام: http://instagram.com/ashpazbashirey


رستوران آشپزباشی شهرری,تهیه غذای آشپزباشی شهرری,بهترین تهیه غذای شهرری,بهترین رستوران شهرری, عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , هتل , بلیت , رستوران , تور , رضا نورمحمدی , سفر

ادامه مطلب...

رستوران معروف " مرشد "با مدیریت آقای  داریوش اویسی , یکی از بهترین رستوران های بازار تهران است که از زمان افتتاح تاکنون طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.استفاده از مواد اولیه درجه یک ، حضور دائمی آشپز مجرب ، رعایت اصول بهداشتی ، کیفیت بالای غذا ، رعایت اصول مشتری مداری و رضایتمندی میهمانان ، از جمله مواردی است که این رستوران را در بلندای کیفیت قرار داده است.

هدف از راه اندازي اين مجتمع ايجاد محيطي مناسب براي رضایتمندی تمام سلیقه های غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع غذاهای لذیذ که ارائه می‌کند ، نه تنها برای بازاریان تهران ، بلکه برای بسیاری از تهرانی ها شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.در (رستوران مرشد) هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.

کباب های خوشمزه که از بهترین و تازه ترین مواد اولیه و با صد در صد گوشت گوسفند تهیه شده اند در کنار برنج درجه یک ایرانی , یک روز خوب را برای شما در مرشد خواهند ساخت. طعم خاص کباب‌های "رستوران مرشد" را شاید در جای دیگری نتوانید تجربه کنید.این رستوران با سرویس دهی عالی و برخورد مناسبی که کارکنان آن با مشتریان دارند سبب شده اند که فضای دلپذیری را به وجود بیاورند. کباب کوبیده و جوجه کباب و چلوخورشت های کم نظیر را در این رستوران فراموش نکنید.

انواع چلوجوجه(مخصوص - با استخوان - لاری) , چلوکباب(سلطانی - برگ - کوبیده - وزیری - میکس - چنجه - بختیاری - چنجه لاری - دنده کباب) , انواع خورشت(قیمه بادنجان - قیمه سیب زمینی - قورمه- فسنجان), زرشک پلو با مرغ , ته چین ویژه , باقلاپلو با مرغ , چلو ماهی کباب , چلوماهی قزل آلا , انواع غذاهای سنتی و خانگی و ... توسط سرآشپز مجرب و به صورتی بسیار لذیذ تهیه می شود که اشتهای هر رهگذری را برمی انگیزد.

ضمن آنکه منوی صبحانه مرشد نیز از ساعت 7 تا 11 صبح با: نیمرو , املت , سوسیس تخم مرغ , عدسی , خوراک لوبیا , آش سبزی و جغول بغول مخصوص , پذیرای شما عزیزان است.

شایان ذکر است این رستوران به عنوان رستوران نمونه بازار تهران در سال 1399 از سوی سایت ایرانگردی انتخاب شده است.لذا به شما توصیه می شود برای یکبار هم که شده , سری به مرشد بزنید.

آدرس:تهران.بازار تهران.مترو خیام.کوچه کربلایی.جنب مسجد ملک آباد.نبش کوچه میلانی.پلاک32

تلفن: 55812813 - 55813510

همراه: 09121946733

ساعات کار: صبحانه 7 تا 11 صبح - ناهار 12 تا 18 عصر

ادامه مطلب...
رستوران مرشد , رستوران مرشد بازار , رستوران مرشد تهران , بهترین رستوران بازار , داریوش اویسی , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , هتل , بلیت , رستوران , تور , رضا نورمحمدی , سفر

ادامه مطلب...

رستوران معروف " قائم "با مدیریت آقای هادی احمدی , یکی از بهترین رستوران های شهر ورامین است که از زمان افتتاح تاکنون طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.استفاده از مواد اولیه درجه یک ، حضور دائمی آشپز مجرب ، رعایت اصول بهداشتی ، کیفیت بالای غذا ، رعایت اصول مشتری مداری و رضایتمندی میهمانان ، از جمله مواردی است که قائم را در بلندای کیفیت قرار داده است.

هدف از راه اندازي اين مجموعه , ايجاد محيطي مناسب براي رضایتمندی تمام سلیقه های غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع غذاهای لذیذ که ارائه می‌کند ، نه تنها برای شهروندان ورامین ، بلکه برای اهالی مناطق اطراف شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.در (رستوران قائم) هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.

 

ادامه مطلب...

کباب های خوشمزه که از بهترین و تازه ترین مواد اولیه و با صد در صد گوشت گوسفند تهیه شده اند در کنار برنج درجه یک ایرانی , یک روز خوب را برای شما در قائم خواهند ساخت. طعم خاص کباب‌های "رستوران قائم" را شاید در جای دیگری نتوانید تجربه کنید.این رستوران با سرویس دهی عالی و برخورد مناسبی که کارکنان آن با مشتریان دارند سبب شده اند که فضای دلپذیری را به وجود بیاورند. کباب کوبیده و جوجه کباب و چلوخورشت های کم نظیر را در این رستوران فراموش نکنید.

انواع چلوجوجه(مخصوص - با استخوان - لاری) , چلوکباب(سلطانی - برگ - کوبیده - وزیری - میکس - چنجه - بختیاری ) , انواع خورشت(قیمه بادنجان - قیمه سیب زمینی - قورمه- فسنجان), زرشک پلو با مرغ , ته چین ویژه , باقلاپلو با مرغ , چلو ماهی کباب , چلوماهی قزل آلا , انواع غذاهای سنتی و خانگی و ... توسط سرآشپز مجرب و به صورتی بسیار لذیذ تهیه می شود که اشتهای هر رهگذری را برمی انگیزد.


شایان ذکر است این رستوران به عنوان رستوران نمونه شهر ورامین در سال 1399 از سوی سایت ایرانگردی انتخاب شده است.لذا به شما توصیه می شود برای یکبار هم که شده , سری به قائم بزنید.

 

ادامه مطلب...آدرس:ورامین - میدان رازی - روبروی فرهنگسرا

 تلفن:36247953 -09382373979

 
ساعات کار: 12 ظهر تا 12 شب


رستوران قائم , رستوران ورامین , رستوران قائم ورامین , بهترین رستوران ورامین , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , هتل , بلیت , رستوران , تور , رضا نورمحمدی , سفر

ادامه مطلب...ساندویچ و فست فود یکی از رایج ترین و ساده ترین غذاهای معمول در کشورمان است. این غذاهای متنوع، به خصوص در بین کودکان و نوجوانان طرفداران زیادی دارد. گاهی مشاهده می کنیم که در تمام روزهای هفته نوجوانان و جوانان از ساندویچ و فست فود به عنوان غذای اصلی استفاده می کنند. ساندویچ چنانچه به طرز صحیح آماده سازی، طبخ و تهیه شود ، می تواند جزء غذاهای مفید محسوب شده و به تأمین نیازهای تغذیه ای شخص کمک کند، البته انتخاب نوع ساندویچ نیز بسیار مهم است.انواع ساندویچ به آسانی در دسترس همگان است و در اکثر رستوران ها و دکه های فروش مواد غذایی به راحتی یافت می شوند.ولی پیداکردن یک مجموعه مثل "مک گریل" که بهداشتی ترین و باکیفیت ترین انواع پیتزا و ساندویچ را ارائه می کند ، بسیار سخت است.

 

ادامه مطلب...در بلوار باهنر در شهر ورامین ، یکی از بهترین فست فودهای استان تهران به نام "مک گریلبا مدیریت آقای دکترمحمد جعفری وجود دارد که بسیاری از اهالی دشت ورامین آن را می شناسند و از طرفدارهای آن هستند.در ساندویچ ها و پیتزاهای"مک گریل"از مواد خوش طعم و باکیفیتی استفاده می گردد که باعث می شود با هر ساندویچ یا فست فود دیگری که خورده اید ، متفاوت باشند. در کنار چنین غذای خوبی ، رفتار بسیار خوب پرسنل این مجموعه ، به افزایش محبوبیت آن در بین فست فود های ورامین کمک کرده است.

 

ادامه مطلب...

 

رستوران "مک گریل" از ابتدای تاسیس تاکنون ، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.رعایت پروتکل های بهداشتی ، استفاده از مواد اولیه درجه یک ، حضور دائمی آشپز مجرب ، رعایت اصول بهداشتی ، کیفیت بالای غذا ، رعایت اصول مشتری مداری و رضایتمندی میهمانان ، از جمله مواردی است که این رستوران را در بلندای کیفیت و محبوبیت قرار داده است.در کنار همه اینها ، نظارت ارزنده آقای دکتر محمد جعفری در اداره خوب مجموعه ، تحسین برانگیز می باشد.

 

ادامه مطلب...


هدف از راه اندازي این مجموعه , ايجاد محيطي مناسب براي رضایتمندی تمام سلیقه های غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع غذاهای لذیذ که ارائه می‌کند ، نه تنها برای اهالی منطقه ، بلکه برای بسیاری از غیر ورامینی ها نیز شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما و خانواده های محترم شما در یک محیط زیبا و آرام می باشد.در (مک گریل) هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.

 

ادامه مطلب...

 

منوی مک گریل:

انواع سوخاری:بال کنجدی با سس باربیکیو - چیکن استریپس - مرغ سوخاری نرمال - چیتزا - مرغ سوخاری اسپایسی

انواع پیتزا:بیروتی - پپرونی - سبزیجات - سیر و استیک - چهارفصل - پنه آلفردو - گوشت و قارچ - نوستالژی - چیکن تندوری - گریل چیکن - قارچ و استیک - رویال - مارگاریتا - هالوپینو - رست بیف

انواع ساندویچ:میکس برگر و چیکن - ژامبون تنوری - فیلت - بیف - مغ لبنانی - استیک تنوری - چیکن میت - هات داگ ویژه - بوقلمون بکینا

انواع برگر:ماشروم برگر - سوپریم برگر - برگر کلاسیک - دبل چیز برگر - برگر اسموکی بیکن 

انواع استیک:میکس گوشت و مرغ گریل شده - بشقاب فیله سوخاری - بشقاب فیله پارمسان - بیف استراگانف تنوری - چیکن استیک تنوری - استیک گوشت با سس قارچ 

انواع پاستا:آلفردو - کاربونارا - شف - سبزیجات - پنه بلونز - ایتالیانو - لازانیا

انواع سالاد:سزار مرغ گریل - سزار با فیله سوخاری - سبز

انواع پیش غذا:سیب زمینی مخصوص مک گریل - نان سیر بیکن - سیب زمینی با سس آلفردو

انواع نوشیدنی:موهیتو  - دوغ - نوشابه - دلستر 

 

ادامه مطلب...شایان ذکر است این واحد از سوی سایت ایرانگردی به عنوان فست فود نمونه شهر ورامین در سال 1399 ، انتخاب شده است.مطمئن هستیم با یکبار مراجعه به "مک گریل" مشتری دائم آن خواهید شد.


آدرس: شهر ورامین - بلوار شهید باهنر - روبروی داروخانه دکتر یوسفی

تلفن های تماس: 36283500 و 36283400

تلفن های تماس: 09056217609

اینستاگرام: http://instagram.com/pizza_macgrillادامه مطلب...


مک گریل ورامین,رستوران مک گریل ورامین,بهترین فست فود ورامین,فست فود ورامین,بهترین ساندویچی ورامین,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی

ادامه مطلب...

سر و ته مان را می زنند، سر از کافی شاپ در می آوریم. به قرارهای آخر هفته تان نگاه کنید، حتی اگر به قصد تماشای تئاتر، دیدن فیلم، خرید، قدم زدن و حرف زدن و ... بیرون می روید، آخر سر، سر از کافی شاپ در می آورید، به ویژه در زمستان ها که هوای سرد نوشیدن یک فنجان چای یا قهوه را طلب می کند. بنابراین شاید به جرأت بتوان گفت، کافی شاپ رفتن به یکی از تفریح های ثابت خانواده ها و به طور خاص، جوانان خانواده ها تبدیل شده است.

ادامه مطلب...

در گذشته فرهنگ قهوه‌خانه رفتن در بین مردمان شهرهای بزرگ رایج بود، اما این تفریح بیشتر تفریحی مردانه بود. با شکل‌گیری کافی‌شاپ‌ها و تغییر نگاه و فرهنگ اجتماعی در ایران بانوان نیز وارد قهوه‌خانه‌ها، اما از نوع امروزی آن یعنی کافی‌شاپ‌ها شدند و همین شاید دلیل تلطیف این مکان‌ها با چهره ای مدرن و با امکانات و تجهیزات به روز ، به نسبت قهوه‌خانه‌ها بود.

ادامه مطلب...

بطور كلي از آنجايي كه كافي شاپ ها انسان ها را از تنهايي بيرون مي آورند و افراد احساس مي كنند كه در جامعه با انسانها تعاملات اجتماعي دارند و با يكديگر گفت و گو مي كنند و تنها و رها شده نيستند، بنابراين زمينه هاي افزايش عطوفت و مهرباني در جامعه هم افزايش پيدا مي كند.كافي شاپ ها با ايجاد مكاني براي گفت وگو، تعامل و ارتباط مي تواند زمينه هاي مناسبي براي دوري از خلا هاي رواني ايجاد كنند.

ادامه مطلب...


كافي شاپ از ابتدا براساس گذراندن اوقات فراغت جوانان طبقه متوسط شهري شكل گرفت و تداوم يافت. اين مكان ها بصورتي شكل گرفته اند كه مشتريان مي توانند زمان بيشتري را در آن صرف كنند و با غذا و نوشيدني هاي مختلف به انجام كارهايي مانند گفت وگو، مطالعه و... بپردازند.كافي شاپ فضايي را در اختيار دورهمي هاي جوانان قرار داده و تعاملات اجتماعي آنها را افزايش داده است. در واقع كافه ها به نوعي فضاهاي فرهنگي به حساب مي آيند، زيرا بر اساس تفريح، گفت وگو و نقد استوار شده اند. تشكيل چنين فضاهايي از جمله نمادهاي سبك زندگي در دوران معاصر است.امروزه حضور در کافی‌شاپ‌ها از  تفریحات اصلی جوانان در شهرهای بزرگ محسوب می‌شود و نوع و چگونگی چیدمان این مکان‌ها در جذب مخاطب جایگاه ویژه‌ای دارد.

ادامه مطلب...


آقای محمد مهرپور در نگاهی کلان و در راستای توجه به قشر جوان جامعه و ایجاد فضای گفتگو در میان مردم و همچنین فراهم آوردن اوقاتی فرح‌بخش، اقدام به تاسیس کافی شاپ پلاک76 در شهر زیبا و توریستی گرگان نموده و با ارائه انواع نوشیدنی ها و غذاها به سلایق متنوع پاسخ می دهد.

ادامه مطلب...

فست فود و کافی شاپ پلاک76 با انواع نوشیدنی های گرم و سرد , انواع فست فود , ارائه صبحانه , ناهار و شام در خدمت شما گرامیان است.ظرفیت این واحد شامل 12 میز در سالن و 8 میز در فضای باز (حیاط) می باشد که با توجه به قانون فاصله اجتماعی , لازم است با تماس قبلی , میز خود را رزرو فرمائید.

ادامه مطلب...

دنده عقب بگیرید!
بالاخره هر کسی از جایی کافی شاپ رفتن را شروع می کند. علاوه بر آدابی که گفته شد، بهتر است بدانید اگر به عنوان یک تازه کار، پا به کافی شاپ گذاشته اید و به قول معروف کافی شاپی شده اید (!) باید از نوشیدن چه نوشیدنی هایی شروع کنید که با دردسرهای گوارشی و بی خوابی و ... دست و پنجه نرم نکنید. آداب نوشیدن در کافی شاپ و عادت کردن به طعم نوشیدنی ها به این ترتیب است، اینجا باید دنده عقب بگیرید! از شماره 3 و از ملایم ترین نوع آن شروع کرده و به تدریج جلو بروید.

3. کاپوچینو

معمولا اندازه لیوان کاپوچینو بزرگ تر از قهوه و دیگر نوشیدنی های کافئینی است. از نظر ساختاری نوشیدنی کافئینی ملایمی است. برای تهیه آن به نسبت مساوی، اسپرسو، شیر جوشیده و شیر زده و کف کرده را اضافه می کنند.

2. اسپرسو

این نوشیدنی از تحت فشار قرار گرفتن دانه های سیاه قهوه در بخار دستگاه تهیه می شود، بنابراین عطر و طعم آن بسیار عالی است.

1. الف) آمریکانو

یک شات از اسپرسو را به یک فنجان آب داغ اضافه می کنند تا آمریکانو درست کنند. از این ترکیب، نوشیدنی خوشرنگ با کفی خاص و مناسب با طعم و عطری خوب تولید می شود که بسیاری از مردم علاقه به نوشیدن آن دارند. اگر ابتدا آمریکانو سفارش می دهید، بعد از مدتی می توانید اسپرسو را انتخاب کنید.

1. ب ) لاته

شیرین و ملایم بودن طعم این نوشیدنی دو ویژگی مهم آن است. برای تهیه آن، یک شات اسپرسو را با چند واحد شیر جوشیده مخلوط می کنند و سپس آن را می زنند تا کف ایجاد شود. طعم ملایم این نوشیدنی بسیار عالی است.

ادامه مطلب...

ساعات کار پلاک 76: ساعت 9 صبح تا 12 و نیم ظهر - 17 تا 24 شب

آدرس: استان گلستان - گرگان - بلوار صیاد شیرازی - دخانیات دوم - نبش شایان

تلفن تماس: 32554370-017

صفحه اینستاگرام: http://instagram.com/pelak.76

تنظیم کننده آگهی تبلیغاتی: ماهان کارخانه

ادامه مطلب...

کافی شاپ پلاک 76,بهترین کافی شاپ گرگان,بهترین فست فود گرگان,فست فود پلاک 76,کافی شاپ پلاک 76 گرگان,فست فود پلاک 76 گرگان

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...


تالار پذیرایی , رستوران و سفره خانه سنتی امیر با مدیریت جناب آقای صادقی , یکی از بهترین های شهرستان شهریار و شهر اندیشه است که از زمان افتتاح تاکنون طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.در قسمت رستوران سنتی , استفاده از مواد اولیه درجه یک ، حضور دائمی آشپز مجرب ، رعایت اصول بهداشتی ، کیفیت بالای غذا ، رعایت اصول مشتری مداری و رضایتمندی میهمانان ، از جمله مواردی است که این رستوران را در بلندای افتخار قرار داده است.


ادامه مطلب...


هدف از راه اندازي اين مجتمع ايجاد محيطي امن براي رضایتمندی تمام سلايق غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع غذاهای لذیذ که ارائه می‌کند ، نه تنها برای اهالی منطقه ، بلکه برای بسیاری از مسافران شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.در (رستوران امیر) هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.

 

ادامه مطلب...

کباب های خوشمزه که از بهترین و تازه ترین مواد اولیه و با صد در صد گوشت گوسفند تهیه شده اند در کنار برنج درجه یک ایرانی , یک روز خوب را برای شما در رستوران امیر خواهند ساخت. طعم خاص کباب‌های "رستوران امیر" را شاید در جای دیگری نتوانید تجربه کنید.این رستوران با سرویس دهی عالی و برخورد مناسبی که کارکنان آن با مشتریان دارند سبب شده اند که فضای دلپذیری را به وجود بیاورند. کباب کوبیده عربی تند و چلوخورشت قورمه سبزی را در این رستوران فراموش نکنید.

 

ادامه مطلب...

انواع چلوجوجه(مخصوص - با استخوان - حلزونی - هندی تند - ترش) , چلوکباب(سلطانی - برگ - کوبیده - عشایر - قفقازی - تبریزی - بلغاری - شکم پر - خان سالار - چنجه - وزیری - بناب - عربی تند- ترش - مخصوص رولتی) , انواع غذاهای سنتی و خانگی(انواع خورشت - قیمه نثار قزوین - میرزا قاسمی - بریانی اصفهان - کشک بادنجان - دیزی - چلوماهی - چلوکته - زرشک پلو با مرغ - باقالی پلو با گوشت یا گردن یا ماهیچه) و ... توسط سرآشپز مجرب و به صورتی بسیار لذیذ تهیه می شود که اشتهای میهمانان را برمی انگیزد.

 

ادامه مطلب...

تالار پذیرایی امیر نیز با مدیریت مجرب و با ظرفیت 600 نفر و با امکانات متعدد آماده میزبانی از مراسمات و مجالس عقد و عروسی , سمینارها و ولیمه های شما گرامیان می باشد.این مجموعه با بهره گیری از بهترین و برترین متدهای روز در کترینگ , خدمات , تالار پذیرایی و تشریفات عروسی , اتاق عقد بسیار زیبا , با تیم آموزش دیده و حرفه ای , اسباب راحتی و شادی میهمانان گرانقدر شما را در شب های خاطره انگیزتان , تضمین می نماید.

 

ادامه مطلب...

شایان ذکر است تالار پذیرایی امیر به عنوان تالار نمونه شهر اندیشه و سفره خانه امیر نیز به عنوان رستوران سنتی نمونه شهر اندیشه در سال 1398 از سوی سایت ایرانگردی انتخاب شده اند.لذا به شما توصیه می شود برای یکبار هم که شده , سری به امیر بزنید!

ادامه مطلب...


آدرس:شهریار - شهر اندیشه - فاز3 - مرکز خرید نگارستان - بلوکB - طبقه 4

تلفن: 65552006 - 65552008

همراه:  09122474770

ساعات کار رستوران سنتی امیر: ناهار 12 تا 16 عصر -شام  19 تا 24 شب

رزرو تالار پذیرایی امیر: با هماهنگی قبلی برای بازدید از مجموعه و عقد قرارداد

ادامه مطلب...
رستوران سنتی امیر شهر اندیشه , سفره خانه سنتی امیر شهر اندیشه , بهترین رستوران سنتی شهر اندیشه , بهترین سفره خانه شهر اندیشه , بهترین تالار پذیرایی شهر اندیشه , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , هتل , بلیت , رستوران , تور , رضا نورمحمدی , سفر

 

ادامه مطلب...

ساندویچ یکی از رایج ترین و ساده ترین غذاهای معمول در کشورمان است. این غذای متنوع، به خصوص در بین کودکان و نوجوانان طرفداران زیادی دارد. گاهی مشاهده می کنیم که در تمام روزهای هفته نوجوانان و جوانان از ساندویچ به عنوان غذای اصلی استفاده می کنند. ساندویچ چنانچه به طرز صحیح آماده سازی، طبخ و تهیه شود، می تواند جزء غذاهای مفید محسوب شده و به تأمین نیازهای تغذیه ای شخص کمک کند، البته انتخاب نوع ساندویچ نیز بسیار مهم است ، گاه ممکن است برخی افراد انواعی از ساندویچ را انتخاب کنند که برای سلامتشان مفید نباشد و آنان را مبتلا به پاره ای عوارض و اختلالات بنماید.در بررسی علل گرایش زیاد افراد به ساندویچ می بینیم که ساندویچ ها اکثراً خوشمزه و باب طبع مردم هستند و از آنجایی که طعم و مزه غذا مهم ترین عامل در انتخاب غذا است، بنابراین اشخاص اکثراً تمایل زیادی به مصرف ساندویچ نشان می دهند.انواع ساندویچ به آسانی در دسترس همگان است و در اکثر رستوران ها و دکه های فروش مواد غذایی به راحتی یافت می شوند.ولی پیداکردن یک ساندویچی مثل "ساندویچی یگانه" که بهداشتی ترین و باکیفیت ترین انواع ساندویچ را ارائه می کند , بسیار سخت است.

 

ادامه مطلب...


در محله عباس آباد ، یکی از بهترین ساندویچی های تهران به نام "یگانه" با مدیریت توانمند آقای محمدعلی حاجی علینقی وجود دارد که بسیاری از تهرانی ها آن را می شناسند و از طرفدارهای آن هستند.ساندویچ های"یگانه" از نان بولکی که یاد ایام قدیم را در همه ما زنده می کند و مواد خوش طعم و باکیفیتی استفاده می گردد که باعث می شود با هر ساندویچ دیگری که خورده اید ، متفاوت باشند. در کنار چنین غذای خوبی ، رفتار بسیار خوب پرسنل این اغذیه فروشی ، به افزایش محبوبیت آن در بین ساندویچی های معروف تهران کمک کرده است.بی دلیل نیست که "مستر تیستر" دوست داشتنی در میان این همه ساندویچی , حساسیت ویژه ای روی ساندویچی یگانه دارد.

 

ادامه مطلب...


شایان ذکر است این واحد از سوی سایت ایرانگردی به عنوان ساندویچی نمونه تهران در سال 1398 ، انتخاب شده است.مطمئن هستیم با یکبار مراجعه به "یگانه" مشتری دائم آن خواهید شد.

آدرس:تهران , خیابان خرمشهر ، خیابان عشقیار (میدان نیلوفر) , پلاک 61

تلفن های تماس: 88768505

سایت یگانه: http://sandwichyegane.ir

ادامه مطلب...

ساندویچ یگانه,ساندویچی یگانه,بهترین ساندویچی تهران,ساندویچ با نان بولکی,بهترین ساندویچی تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی

ادامه مطلب...

صبحانه یکی از محبوب‌ترین وعده‌های غذایی است و همین نکته باعث شده رستوران ها و کافه های زیادی صبحانه را در منوی خود بگنجانند.خوردن چند وعده غذایی در طول روز می‌تواند لذت بسیاری برای ما به دنبال داشته باشد. در بین تمامی این وعده‌های غذایی، صبحانه گمنام باقی مانده ‌است؛ چرا که بیشتر ما به دلیل مشغله و دغدغه‌ها معمولا فراموش می‌کنیم صبحانه بخوریم و یا وقت آن را نخواهیم داشت. این که صبحانه را در فضای بیرون از خانه میل کنید، قطعا لذت بخش خواهد ‌بود. در چند سال اخیر در رستوران ها منو‌های جذابی برای صبحانه ارائه شده‌است که افراد زیادی را به سمت این منوها جذب کرده است. صرف صبحانه در یک فضای جذاب و دیدنی ، برای هر فردی می‌تواند خاطره انگیز باشد. 

ادامه مطلب...

پیشنهاد ما به شما این است که برای یک بار هم که شده، کمی برای رضایت خودتان پول خرج کنید و تجربه رفتن به رستوران‌های دارای بوفه صبحانه را از دست ندهید. شما می‌توانید در این رستوران‌ها، انواع صبحانه‌های سرد مانند کره، پنیر، عسل، مربا، خامه و … را با بهترین کیفیت و جذاب‌ترین دیزاین ، پیش رو داشته باشید. از طرف دیگر، اگر غذاهای سرد با ذائقه شما جور در نمی‌آید و ترجیح می‌دهید تا صبح خود را با یک صبحانه گرم و دل‌انگیز شروع کنید ، می‌توانید سراغ میز بارِ صبحانه گرم بروید و انواع خوراک لوبیا، عدس، خوراک‌های بر پایه گوشت‌های فرآوری‌شده یا تخم‌مرغ را انتخاب کنید.انواع سالادهای صبحانه مانند سالاد الویه یا سالاد اندونزی هم گزینه‌های هیجان‌انگیزی هستند که این رستوران‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند.

ادامه مطلب...

از طرف دیگر، در یک بوفه صبحانه می‌توانید به سادگی به فکر سلامتی‌تان هم باشید. می‌پرسید چطور؟ خوشبختانه این رستوران‌ها تا دل‌تان بخواهد انواع صیفی‌هایی مانند گوجه و خیار یا چاشنی‌های سالمی مانند زیتون را در اختیار شما قرار می‌دهند و شما می‌توانید با یک انتخاب هوشمندانه، سالم‌ترین بشقاب صبحانه را برای خودتان بچینید. نکته هیجان‌انگیز دیگری که درباره رستوران‌های بار برای صبحانه وجود دارد، تنوع نوشیدنی‌های سرد و گرم این رستوران‌ها است. شما می‌توانید با خیال راحت و باتوجه به ذائقه‌تان، هر نوشیدنی مطلوبی از چای و قهوه گرفته تا شیر و آب پرتقال را روی میز این بوفه ها پیدا کنید.

ادامه مطلب...


مجتمع پذیرایی "قصرماه منیر" یکی از پیشنهاد‌های بسیار عالی و وسوسه انگیز برای صرف غذا در جاده مشهد (بین پاکدشت و گرمسار) است.مالک این مجموعه زیبا ،  برادران ملک لو (سه برادر) از فعالان رستورانی در کشور می باشند که به همراه آقای مجتبی جانی به عنوان مدیر داخلی ، آن را اداره می نمایند.در "قصر ماه منیر" بهترین صبحانه ممکن را می‌توانید میل کنید و از منوی متنوع آن استفاده خوبی خواهید کرد. افرادی که به صبحانه خوردن علاقه شدیدی دارند و به آن احترام می‌گذارند، باید "قصر ماه منیر" را انتخاب کنند. سرویس دهی و دکوراسیون "قصر ماه منیر" از جمله مسائلی است که بسیار مورد توجه افراد قرار می‌گیرد و کسی که به خوردن صبحانه در محیط حرفه‌ای اهمیت می‌دهد، باید به اینجا یک سر بزند.

ادامه مطلب...

هدف از راه اندازي اين مجتمع ايجاد محيطي امن براي رضایتمندی تمام سلايق غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع غذاهای لذیذ که ارائه می‌کند ، نه تنها برای اهالی منطقه ، بلکه برای بسیاری از مسافران شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.در (قصر ماه منیر) هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.استفاده از بهترین مواد اولیه در طبخ غذاها فقط یک شعار نیست ولازمه کار میباشد؛لذا گروه رستورانی (قصر ماه منیر) از بهترین مواد اولیه برای پذیرائی از شما عزیزان برخوردار است.

ادامه مطلب...

تمجید و تعریف از غذاهای خوشمزه این رستوران فراوان است ، اما شنیدن کی بود مانند خوردن!!! با دیدن اتومبیل های متعدد در بیرون و جمعیت زیادی که در داخل رستوران مشاهده میشود ، همه چیز برایتان روشن خواهد شد.پرسنل پرتلاش و مهربان "قصر ماه منیر"عزم خود را برای خدمت هرچه تمام تر وبهتر درراستای مشتری مداری ناب جزم کرده اند.در بوفه صبحانه که همه روزه از ساعت 7 تا 11 صبح و با قیمت 25000 تومان آماده است , شما با حداقل 38 آیتم غذایی روبرو خواهید شد.املت نرمال,املت با پنیرپیتزا,نیمرو,ژامبون گوشت,ژامبون مرغ,ژامبون با تخم مرغ,تخم مرغ آب پز,عدسی,لوبیا,سوسیس بندری,سوسیس ژاپنی,کروکت سیب زمینی,سیب زمینی توپی,الویه,فرنچ تست,پودینگ نان,انواع مربا جات,انواع کرن فلکس,کره,پنیر,خامه,عسل,حلواشکری,لیمو تازه,فلفل دلمه,خیار,گوجه,خیارشور,سس شکلات,نان تازه محلی,شیر و آب پرتقال طبیعی مواجه خواهید شد!

ادامه مطلب...

با توجه به افزايش قيمت مواد اوليه دغدغه اصلي مدیریت "قصر ماه منیر" ، تامين مواد اوليه با كيفيت بالا و به روز در كنار حفظ قيمت فروش فعلي جهت رفاه عزيزان بوده و همواره سعي کرده با حضور بهترين سرآشپزهای غذايي در شان مردم بزرگ ايران ، فراهم آورد كه در اين راستا ، نيازمند پیشنهادات و انتقادات اهالی محترم منطقه , مدیران محترم شرکت های واقع در شهرک های صنعتی و مسافران گرانقدري است كه از پاکدشت و شریف آباد عبور می کنند.

این مجتمع به عنوان بهترین رستوران شرق استان تهران(جاده پاکدشت به گرمسار)در سال 1398 ، از دیدگاه سایت ایرانگردی شناخته شده است.لذا به ایرانگردان و گردشگران توصیه می شود برای صرف غذا از این مجموعه بهره مند شوند.آقای مجتبی جانی مدیریت مجموعه همواره آماده دریافت نظرات ارزشمند شما میهمانان گرامی برای اعتلای اهداف مجموعه "قصر ماه منیر" می باشند.


ادامه مطلب...


آدرس:استان تهران - پاکدشت - 2 کیلومتر پس از پلیس راه شریف آباد - روبروی بلوار ورودی شهرک صنعتی عباس آباد

تلفن:72-02136474369

فاکس: 36470308-021

همراه مدیریت داخلی: 09121181249

ادامه مطلب...

مجتمع پذیرایی قصر ماه منیر , رستوران قصر ماه منیر , بوفه صبحانه قصر ماه منیر , قصر ماه منیر , قصر ماه منیر بهترین رستوران شرق استان تهران , مجتبی جانی قصر ماه منیر , ایرانگردی , سفر , بلیت , گردشگری , بهترین رستوران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

عکس پروفایل

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس